Hakkımızda

Şirketimiz 1998 yılında İstanbul da faaliyete başlamıştır. Elektro mekanik, kumanda tablosu, asansör makinası, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim sahibi kurucumuz bu deneyimlerden yola çıkarak 1998 yılında NEKAS ASANSÖR olarak kendi şirketini kurmuştur. Bu zaman zarfında kaliteli hizmeti ve dürüst kişiliği ile sektörde iyi tanınan biri haline gelerek 188 adet yük ve insan asansörü montajı yapmıştır.

Günümüz koşullarında kurumsallaşarak markamızı NEKAS ASANSÖR olarak geliştirdik. Firmamız almış olduğu CE Belgesi, ISO 9001-2000 Belgesi, Büro Tescil Belgesi, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Bakım Yetki Belgesine sahip olup standartlarına uygun olarak faaliyet göstermektedir. Geçmişin deneyimiyle geleceğin teknolojisini kullanarak her türlü asansörün montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünüyle müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamaktayız. Firmamız iki yılda 188 adet asansör montajını yapmış olup, montaj sonrası bakım-onarım hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları uygulamayı hedefleyerek sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır. Uzmanlık ve bilgi birikimi, deneyimli mühendisleri ve tecrübeli montörleri ile hizmet vermekteyiz.

Dikey taşımacılık sektöründe karşılaşılan problemlerin kalite, teknoloji ve güvenlik kavramlarına ekonomik öğelerini de katarak kalıcı çözümler üretiyoruz.

NEKAS ASANSÖR yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

NEKAS Asansör San.İnş.Elekt.İmal.Turz.Tic.Ltd.Şti. @ 2012 Merkez Mh. 23/1 Sk. No:4 Bağcılar - İstanbul